• Wpisów: 15
  • Średnio co: 123 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 11:21
  • Licznik odwiedzin: 2 279 / 1975 dni
 
kariandkari
 
Hei!
Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jak pomyślę o jutrzejszym dniu, to aż mnie skręca. W sumie nie idę do nowej szkoły, wciąż mam tę samą klasę itd., ale jakoś nie czuję się za dobrze. Myśl, że już we wtorek to wszystko zacznie się od nowa doprowadza mnie do białej gorączki! Dlaczego zaraz na początku roku musi być fala kartkówek, ja się pytam dlaczego? Dlaczego te 2 miesiące minęły tak szybko... Dlaczego nie umiem zatrzymać czasu? Bardzo mi źle z myślą, że to już nowy rok szkolny i już za rok czeka mnie test 3klasisty i ostatnia klasa, o losie chyba tego nie przeżyję, ale ja już taka jestem, zawszę patrzę w przyszłość...
1.jpg

Czy tylko ja popadam już w tę jesienną aurę? Mam nadzieję, że to będzie słoneczna jesień, nic więcej mi nie potrzeba :) W sumie chcę już wszędzie te kolorowe liście, kasztany i ten jesienny klimat. Mam nadzieję, że uda mi się zrobić świetne zdjęcia w typowo jesiennej scenerii. Ale jak będzie padać całą jesień, to chyba się gdzieś zaszyję, najlepiej z jakąś cynamonową herbatką i dobrą książką. Co do książek, to właśnie muszę jakąś wypożyczyć. Preferuję fantasty... Znacie jakieś oprócz Pottera, Narnii, Tuneli i Zmierzchu, bo te czytałam :)
2.jpg

Ubolewam nad tym, że w Polsce nie ma Haaloween, zawsze jako dziecko chciałam się przebrać w jakiś kostium czarownicy, zabrać pojemniczek w kształcie dyni i chodzić od domu do domu prosząc o jakieś słodkości... A właśnie powoli zaopatruję się w jakieś jesienne zapachy świec, czas skończyć z tymi świeżymi i rześkimi i wrócić do tych cięższych.
3.jpg

W sumie ten wpis jest o wszystkim i niczym, ale chciałam się podzielić z wami moimi przemyśleniami i odczuciami. Piszcie w komentarzach na ten temat i koniecznie piszcie też jakie książki polecacie, będę wdzięczna. A teraz zabieram się za dalsze nic nie robienie :)

  •  
  • Pozostało 1000 znaków